У Львові відкрили центральну міську ялинку

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 17 грудня, о 18.00 год. на площі перед Оперним театром відкрили центральну міську ялинку. Найменші діточки із капели «Дударик» виконали «Щедрик» у новому звучанні. До відкриття ялинки долучився міський голова Львова Андрій Садовий, пише прес-служба ЛМР.


Фото – ЛМР, Львівські Ярмарки

«Прийшла урочиста мить – ми отримали Вогонь Миру, але ми всі сьогодні сюди прийшли, щоб побачити пишу красуню ялинку у вогнях. Зараз ми розпочинатимемо урочисту частину запалення нашої найголовнішої ялинки. Нехай дітки з «Дударика» почнуть дзвеніти, а ми з вами розпочнемо відлік від 10 до 1, аби запалити нашу красуню»,- зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Головна ялинка Львова цьогоріч має зовсім іншу концепцію. 18-ти метрова красуня представлена у кращих європейських традиціях: тільки монохромні прикраси та вишукана ілюмінація. Перед собою організатори ставили завдання створити відчуття домашнього затишку і свята, щоб передусім комфортно було мешканцям Львова. Про це розповіла арт-директор компанії «Львівські ярмарки» Ольга Гренюх.

Нагадаємо, 50-річну зелену красуню Львову подарувала Любов Поврозник. Ялинку ще у понеділок встановили на головній площі міста біля Оперного театру. Як розповіла Любов Поврозник, дерево на подвір’ї розрослось і його необхідно було зрізати. Деревце саджали ще її батьки. Тепер воно стало надто великим і навіть небезпечним для мешканців будинку. Тож родина вирішила зробити Львову святковий подарунок.

Фахівці підтвердили, що дерево вже перестало рости. Тож його можна зрізати. Завдяки подарунку Любові Поврозник Львову вдалось зекономити близько 10 тисяч гривень. Саме стільки минулого року заплатили за зелену красуню.

Share.