У Львові відкрили Почесне Консульство Королівства Нідерландів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Вчора, 9 серпня, у Львові на вул. Виннеченка, 12 відкрили Почесне консульство Королівства Нідерландів. Його Почесним консулом став юрист Андрій Гринчук. На церемонії відкриття був присутній і Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Ян Рене Кломпенхаувер. Про це повідомляє видання День.

Марія Шевців © Гал-інфо

Сама церемонія тривала декілька хвилин. Офіційні особи перерізали червону стрічку. Потім відкрили емблему консульства на фасаді будинку та пригостили присутніх келихом шампанського.

Павло Паламарчук © День

Сьогодні ми відновлюємо роботу Почесного Консульства Королівства Нідерландів у Львові. Консульству вже більше 110 років. З 1907 року ми у Львові мали таку установу, і на жаль, в 1939 році ця традиція була перервана. З початку Незалежності України ми мали Почесне Консульство Нідерландів у Львові, яке працювало успішно 20 років, і зараз ми відновлюємо його роботу. У фокусі питань Почесного Консульства буде промоція співпраці між королівством Нідерландів і Західною Україною, оскільки консульський округ буде включати не лише Львівську область, а й сім областей Західної України. Ми будемо, насамперед, фокусувати нашу увагу на питаннях інвестиційної торговельної співпраці. Ми щиро запрошуємо голландських інвесторів в Західну Україну, і  будемо сприяти спільній взаємовигідній торгівлі, будемо підтримувати культурний обмін, – розповів Почесний консул Андрій Гринчук.

Павло Паламарчук © День

Як зазначив  Кейс Ян Рене Кломпенхаувер, відкриття консульства сприятиме тіснішій та більш плідній співпраці Королівства Нідерландів та України.

Марія Шевців © Гал-інфо

Share.