Понеділок, 22 Липня

У Львові відкрили книгарню, яка підійде для інтровертів, або кому не хочеться ні з ким розмовляти

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Книгарню хотіли зробити комфортною для інтровертів, нейровідмінних людей чи тих, кому не хочеться ні з ким розмовляти, розповідає власниця Еліс про концепцію для The Village Україна.

За її словами, тут можна придбати книгу і навіть отримати консультацію, не промовивши при цьому ні слова. Наприклад, написати запитання у своєму телефоні, записнику біля каси чи у листуванні й також попросити про «мовчазні відповіді».

Особливістю книгарні є також відсутність у ній продавців. «Я працюю тут сама. Інколи мені допомагає один із трьох синів, але ви завжди можете побачити тут мене», – пояснює власниця.

У асортименті – сучасна популярна література українських видавництв й книги англійською мовою, є також видання для дітей та підлітків. Можна придбати й закладки, стікери, книжкову канцелярію чи металеві кутики для книг. Окрім того, покупців тут називають «шукачами артефактів».

Інтер’єр створили у стилі старих англійських книгарень й зібрали антикварні меблі з різних країн світу. Зокрема, розмістили музичний інструмент фісгармонію (Reed Organ). Його часто ставили у костелах, якщо не могли дозволити собі великий орган, пояснює Еліс й додає, що інколи грає на ньому для своїх відвідувачів.

КОЛИ: 11:00–20:00 (понеділок-четвер)
11:00–18:00 (субота-неділя)
п’ятниця – вихідний

ДЕ: вулиця Личаківська, 9

Instagram-сторінка