У Львові в центральній частині міста мешканці засклили балкон

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові на вулиці Братів Рогатинців, 28 засклили балкон. Про це повідомив користувач у спільноті “Гаряча лінія міста Львова”. Насправді балкон є вже заскленим кілька років, однак лише зараз це винесли на публічне обговорення в мережі.

“Балкон засклили, стіни пластиком обшили. Виглядає просто жахливо. Чи є у власника дозвіл на такі роботи?”, – йдеться у дописі.

Відповідь Гарячої лінії: Як повідомили у РА Галицький район, власнику квартири вручено попередження від 21.05.21 №629 щодо надання дозвільних документів. У випадку їх відсутності буде складено протокол про адмінпорушення. Про результат повідомимо до 11.06.21.

Водночас, на диво, у коментарях багато людей підтримали власників квартири. Коментатори вказують на те, що якщо місто не ремонтує балкони, то власники нібито мають право вчиняти такі ремонтні роботи самостійно.

“Це зроблено за власні кошти. Ліпше так, аніж він сиплеться на голови, і місто нічого для цього не робить. Дуже гарний!”.

“Жахливо виглядає все навколо цього балкону, а от сам балкон виглядає добре і навіть не спотворює архітектуру”, – дописує ще один користувач.

Натомість є й протилежні думки, де намагаються пояснити людям, котрі не вбачають порушення естетики старої архітектури та дизайну міста:

“Поцікавтеся, скільки коштує жити в історичному центрі міста в західній Європі, якими ми так милуємось. Ремонти там робить не влада! Мешканці історичних будинків зобов’язані за свій кошт проводити реставрацію, і не як заманеться, а згідно норм і правил, під загрозою космічних штрафів. Життя в центрі старого міста – це розкіш, і це нормально. Бо панельок можна набудувати скільки завгодно, а історичні будинки – унікальна спадщина. Все унікальне – це дорого. Змиріться”.

“Коментарі про “жабу” і “заздрість” вражають. Чому заздрити то? Неосвіченості і безкультур’ю балконного господарника? Тому, що мешканці будинку не здатні зробити ОСББ і відреставрувати фасад? Неповазі до історичної спадщини?”.

Share.