П’ятниця, 19 Серпня

У Львові в тестовому режимі відновлюють роботу кінотеатри

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Від завтра, 15 березня, мережа кінотеатрів «Планета кіно» спробує відновити роботу у Львові. Зокрема, йдеться про локації ТРЦ «Форум Львів». Про це повідомив співзасновник мережі Дмитро Деркач, передає Твоє Місто.

«Держава закликає бізнес працювати, де це можливо. Із вівторка Планета Кіно спробує працювати у Львові, у ТРЦ «Форум». Працювати будемо в дуже обмеженому режимі. Багато працівників роз‘їхались, продукти доставляти важко, але спробуємо», – пише він у себе на Фейсбуку.

За словами Дмитра Деркача, ціни будуть нижчими за звичайні, так, щоб вистачало на комунальні платежі, зарплати, платежі дистриб‘юторам тощо. Наразі не йдеться про прибуток, а принаймні про роботу без збитків.

«Відкриваємося, перш за все, щоб підтримувати співробітників, економіку, платити податки. Можливо, комусь це допоможе відволіктись від війни та отримати позитивні емоції», – додає Дмитро Деркач.

Також у тестовому режимі з 10:00 по 20:00 запрацюють кінотеатри Multiplex у ТРЦ «Victoria Gardens» та СТРЦ «Spartak». Квитки вже можна придбати у касах кінотеатрів, на сайті та у застосунку.

«Зараз державі як ніколи потрібно, щоб весь бізнес працював, де це можливо, а українцям – місце, де можна відволіктися від жаху війни», – йдеться у повідомленні на офіційній сторінці кінотеатрів на Фейсбуку.

Ціни на квитки також обіцяють знизити наскільки це можливо. Наприклад, вартість дитячого – 30 грн (тільки в касі), 50 грн – GOOD, 75 грн – SUPER LUX. Окрім цього, будуть проводити безкоштовні сеанси, про які повідомлятимуть окремо.

Share.