П’ятниця, 2 Грудня

У Львові в одному з парків висадили 400 дерев

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні в парку «Високий Замок» провели загальноміську акцію з висадки дерев. Учасники бойових дій зі своїми рідними, пластуни, скаути, мешканці і міський голова Львова разом з дружиною та дітьми прийшли садити дерева — дуби, буки, модрини. Акцію приурочили до Дня Захисника під гаслом «Дихай, місто».

Під час негоди в червні цього року бyревій повалив у парку близько пів сотні дерев.

«Ми сьогодні посалили із сім’єю і модрину, і бук, і дуб. Брюховецьке лісництво нам надало таку благодійну допомогу для того, щоб ми озеленили місто, і дуже дякуємо, що наші ветерани, наші містяни, гості міста приєдналися до цієї великої акції. Під час негоди тут звалило дерева, і це все потрібно було прибрати і подарувати місту такий прекрасний захід, подарувати трішки тепла і добра. Ці дерева будуть тішити нас, коли ростимуть, а коли виростуть — тішитимуть наших дітей, внуків і правнуків. Це робота на багато десятиліть і століть для нашого майбутнього», — розповіла після висадки дерев Тетяна Науменко, офіцерка Збройних сил України, радниця міського голови Львова.

Мер міста Андрій Садовий з дружиною та двома синами висадили чотири дерева. Після висадки дерев, усіх учасників акції пригостили бограчем.

До слова, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня, Україна відзначатиме День захисника та 78-му річницю створення Української повстанської армії. З цієї нагоди у Львові підготували чимало тематичних заходів, які триватимуть упродовж тижня. Програма заходу — за посиланням.