Понеділок, 22 Липня

У Львові у водійки трамваю сталася клінічна смерть

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У суботу, 28 січня, у водійки львівського трамваю №6 сталася клінічна смерть. Під час руху вона знепритомніла. Медики проводили реанімаційні заходи, повідомив ЛКП «Львівавтодор».

«Двоє контролерів ЛКП «Львівавтодор» перебували в салоні транспорту, здійснювали перевірку санітарного стану та справності автоматизованої системи оплати проїзду. Під’їхавши до зупинки, всі, хто був в середині, зауважили, що не відчинились двері. Виявилось, що водію трамваю стало зле, вона знепритомніла буквально під час руху», – йдеться в повідомленні.

Контролери надали першу домедичну допомогу жінці та звернулись до водія, який був за кермом зустрічного трамваю, щоб той зв’язався з диспетчером, аби знеструмити транспорт в якому сталась надзвичайна ситуація.

«Повз місця події проїжджала карета швидкої медичної допомоги, яку зупинила контролер. Лікарі одразу прийшли на допомогу. Оглянувши водія трамваю, медики констатували клінічну смерть та почали проводити реанімаційні заходи», – йдеться в повідомленні.

Відтак, коли лікарі відновили серцеву діяльність та стабілізували життєві функції, водійку трамваю госпіталізували до медичного закладу.

Довідка: Клінічна смерть — це стан організму, який виникає протягом декількох хвилин після зупинки дихання, кровообігу та зникнення всіх зовнішніх проявів життєдіяльності. У цьому стані зовнішніх ознаках смерті організму (відсутність серцевих скорочень, самостійного дихання, рефлексів на зовнішні дії) зберігається потенційна можливість відновлення його життєвих функцій за допомогою методики реанімації.