У Львові терміново шукають меблярів для облаштування житла для переселенців

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові облаштовують тимчасове помешкання для переселенців. Для цього шукають фахівців із збиранні меблів. Про це повідомив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, пише Твоє Місто.

«Вкрай потрібно 10 меблярів (або любителів цієї справи), які працюють швидко і зможуть протягом тижня збирати меблі. Потрібно мати автономні шуруповерти і приступити до роботи. Робота на волонтерських засадах», – повідомив Антон Коломєйцев.

Зазначимо, що у Львові минулого тижня облаштовувати перше контейнерне містечко для тимчасового перебування українців, які змушені евакуюватись із гарячих точок. Тут встановили 70 житлових контейнерів, у яких зможуть жити понад 350 людей, переважно студентів. Загалом у місті облаштують три таких містечка на 300 будиночків. Контейнери приїхали з Польщі як подарунок від польського уряду.

Також найближчими днями у Львові почнуть будувати двоповерхові дерев’яні будиночки для переселенців, зокрема для матерів та жінок, які очікують на народження дітей. Будуватимуть дерев’яні будиночки за кошти Червоного хреста, ЮНІСЕФУ, ООН. Таке житло, зокрема, з’явиться на Тракті Глинянському.