У Львові стартують щомісячні безкоштовні ранкові лекції про креатив

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Від серпня у Львові щомісяця проводитимуть безкоштовні сніданки-лекції для творчих людей в рамках світової ініціативи Creative Mornings. Про це ZAXID.NET розповіла одна з ініціаторок відкриття львівської філії організації Надія Михалевич.

Creative Mornings – серія лекцій, заснована в 2008 році швейцарською дизайнеркою Тіною Рот Айзенберг в Нью-Йорку, з метою об’єднати креативних людей і надати можливість регулярних зустрічей і спілкування в неформальному середовищі.

«Ідея виникла у проектної менеджерки в ІТ Насті Сіренко, яка 2 роки тому переїхала до Львова із Одеси. Вона дізналась про зустрічі від своїх друзів і захотіла щось схоже організувати у місті. Вона озвучила цю пропозицію, а ми – я, Оленка Хомічак і Дзвінка Завалій радо підтримали ідею і вирішили розпочати Креативні ранки у Львові», – розповідає менеджерка з маркетингу Надія Михалевич.

Дозвіл на проведення ранкових лекцій отримали менше, аніж за місяць. Після цього головний офіс у Нью-Йорку розсилає тему майбутньої лекції і філії у різних країнах оголошують її і своїх містах. Кожна філія відповідальна за підбір лектора до цієї теми і місця проведення події, де безкоштовно пригощатимуть кавою та солодощами.

Згідно з попередніми планами, першу зустріч у Львові проведуть у Парку культури. Точну дату та тему оголосять на сторінці у Facebook найближчим часом. Тема серпневої зустрічі – обдарованість.

Відвідувачі збиратимуться на сніданок о 8:30 ранку, а лекція розпочнеться о 9:00. Після 20 хвилинної лекції і 20 хвилин питань і відповідей, залишається ще трохи часу на те, щоб поспілкуватися один з одним та обмінятися думками і поділитися враженнями. Зазвичай, до 10 ранку сніданок завершується.

Сreative Mornings існують в 173 містах по всьому світу, включаючи Париж, Лондон, Стокгольм, Цюріх, Кейптаун, Сідней, Сінгапур, Сан-Франциско, і список глав постійно зростає.