Неділя, 27 Листопада

У Львові скоро з’явиться велопатруль

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вже навесні на львівських вулицях з‘являться велопатрулі. Сьогодні Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) передала патрульній поліції Львова 12 велосипедів, уніформу та інше спорядження, вартістю понад 380 тисяч грн. (12 000 євро), пише Galinfo.

До весни велосипедний поліцейський патруль, який складається з 40 офіцерів, буде проходити спеціальну підготовку. Передане устаткування є частиною постійної допомоги від Консультативної місії ЄС у впровадженні однієї з найкращих європейських практик – взаємодії поліції з громадою (community policing). 10 велосипедів використовуватимуть для велопатруля і 2 передали відділу зв‘язків з громадськістю патрульної поліції Львова.

Навчання для львівських велопатрулів буде проводити тренер інспектор патрульної поліції Львова Назарій Прінь, який попередньо отримав відповідну підготовку від експертів КМЄС та представників канадської поліції. Поліцейський велопатруль працюватиме в парках та на вулицях середмістя для зручності громадян, аби бути поруч із ними та, у разі потреби, надати необхідну допомогу.

Зазначимо, що в Україні велопатруль діє вже у Києві, Одесі, Хмельницькому, Дніпропетровську, Полтаві та Тернополі.