Неділя, 19 Вересня

У Львові розпочинають проектування нової трамвайної лінії

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові розпочинають проектування нової трамвайної лінії з Сихова на вулицю Княгині Ольги.

У 2017 році у Львові розпочнуть проектування трамвайної лінії, яка з’єднає Сихів та автовокзал на вул. Стрийській з вул. Княгині Ольги. Отримати кошти на будівництво колії Львівська мерія планує від Європейського банку реконструкції і розвитку. Про це повідомляє Zaxid.net .

У п’ятницю, 19 травня, виконавчий комітет Львівської міськради надав ЛКП «Львівавтодор» функції замовника на проектування та будівництво двох об’єктів – вул. Вернадського від просп. Червоної Калини до Стрийської та будівництво трамвайної колії від аквапарку на вул. Княгині Ольги до вул. Стрийської.

Таким чином трамвайна лінія з’єднає Сихів з вул. Княгині Ольги за маршрутом від трамвайного кільця на просп. Червоної Калини по вул. Вернадського до автовокзалу, по вул. Стрийській, Трускавецькій, Княгині Ольги до аквапарку.

Для цього планують добудувати незавершений міст на перехресті вул. Княгині Ольги та Наукової.

Колія з Сихова на вул. Княгині Ольги © zaxid.net

За словами в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександра Одинця, проектувати нову трамвайну лінію розпочнуть вже у 2017 році.

Після виготовлення проекту стане відома вартість будівництва лінії, кошти на яку Львівська мерія планує отримати від ЄБРР.

Нагадаємо, що вперше плани будівництва трамвайної лінії з Сихова на вул. Княгині Ольги публічно озвучив міський голова Львова Андрій Садовий під час запуску трамвая на Сихів у листопаді 2016 року.

Share.