Вівторок, 28 Листопада

У Львові реорганізували рух на перехресті вулиць Стрийської – Сахарова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові реорганізували рух на перехресті вулиць Стрийської – Сахарова. Зокрема, змінили розмітку та облаштували нові дорожні знаки. Відповідне рішення прийняли на засіданні міської комісії з безпеки дорожнього руху, пише Твоє Місто.

Так, водії, які їдуть в напрямку центру, матимуть більше смуг для руху прямо.

«Якщо раніше в нас була крайня права смуга для руху прямо, а крайня ліва – для повороту ліворуч в напрямку вулиці Сахарова, то тепер дві смуги – для руху прямо і одна – ліворуч. У такий спосіб збільшиться пропускна здатність цього перехрестя, зокрема для руху прямо на 50%. Також зручніше буде рухатися водіям, які повертають ліворуч, бо раніше їхній рух дещо блокували водії, які їдуть прямо по Стрийській», – каже у коментарі Tvoemisto.tv член комісії з безпеки дорожнього руху Роман Зубачик.

Додамо, що раніше вже передбачали проєкт реконструкції перехрестя вул. Стрийської – вул. Сахарова, у межах якого також мали замінити світлфлофорний об’єкт та облаштувати острівок безпеки в зоні пішохідного переходу.

Нагадаємо, що у Львові внесли зміни до організації дорожнього руху на вул. Пекарській – перед перехрестям із вулицями Тершаковців та Чехова (нова назва – вул. Патріарха Димитрія Яреми).