У Львові ремонтують дерев’яний міст у брамі Глинянської вежі

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові у вівторок, 8 травня, розпочнуть ремонт дерев’яного містка у брамі Глинянської вежі, який веде з Бернардинського дворика до площі Митної.

“Сьогодні планують розпочати підготовчі роботи, ремонт триватиме упродовж тижня”, – повідомив голова Галицької райадміністрації Андрій Зозуля, передає Zaxid.net.

«Коштом і силами підприємців буде відремонтовано дерев’яний місток у брамі Глинянської вежі. Сьогодні буде проведено підготовчі роботи, а від завтра розпочнуться ремонтні роботи. Гадаю, що протягом тижня роботи будуть завершенні. Однак, на час робіт може бути ускладнений або перекритий прохід для мешканців через цей місток. Тому просимо мешканців з розумінням поставитися до тимчасових незручностей», – розповів Андрій Зозуля.

© facebook.com/LvivArchitecture

Згідно записки на сітчастому огородженні роботи проводить “львівський кат” © facebook.com/LvivArchitecture

“Дуже цікаве відновлення, бо там власне дерев‘яна бруківка, яка дає відчуття перенесення в часи середньовічного Львова”, – написав на своїй сторінці один із засновників Холдингу емоцій «!FEST» Андрій Худо.

Нагадаємо, управління охорони історичного середовища Львівської міськради замовило проект облаштування громадського простору перед «Глинянською вежею». Відповідно до проекту, який розпробляє ПП «Науково-виробнича фірма “Рутенія”», рів перед Глинянською брамою планують наповнити водою. Простір перед брамою перекладуть новою тротуарною плиткою, а також встановлять на ньому нові лавки.

Share.