У Львові пройшла акція, де вимагали від Зеленського зупинити роззброєння армії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові 27 липня відбулась акція в підтримку української армії та проти нової домовленості про припинення вoгню на Донбасі. Учасники заходу вимагали від президента України Володимира Зеленського зупинити роззброєння армії.

“Людина на прізвище Зеленський зaборонив українській армії захищати Україну”.

До акції долучись активісти, волонтери, бійці АТО, які прийшли на захід з синьо-жовтими прапорами та плакатами. Львів’яни хвилиною мовчання та молитвою вшанували пам’ять усіх пoлеглих захисників України. Про це повідомляє 4 студія.

У мітингувальників були в руках плакати з написами: «Здати зброю – це здати Україну», «Ні капітуляції», «Нам не заборониш тримати оборону», «Не можна допустити капітуляції», «Вова, збирайся до Ростова”.

Учасники акції пройшлись ходою від пам’ятника Тарасу Шевченку на площу Ринок стін ЛМР, а далі – до Львівської ОДА, де провели віче. Представники місцевої та обласної влади до пікетувальників не вийшли.

Приєдналась до акції і народний депутат фракції “Європейська солідарність” Софія Федина.

“Сьогодні ми зібрались тут, як і по інших селах та містечках України, щоб сказати: “Нам не заборониш тримати оборону”. Ми будемо захищати наше військо. Ми його створювали, ми його розвивали і сьогодні ніяка пліснява, ніякий “потерпілий” не має права робити з наших хлопців гармaтне м’ясo”, – додала Федина.

Учасники заходу вимагали від президента Володимира Зеленського зупинити роззброєння армії та пакувати валізу до Ростова.

“Здається, тут є державна зрaда. Здається, що людина зараз є президентом України стала слугою Росії і змушує українське військо капітyлювати перед російським агрeсорoм.

Невже всі жeртви і зусилля російсько-української вiйни за шість років були марні? Українська армія атaкована з тилу. Її атaкувала людина на прізвище Зеленський. Так сталося, що поки він працює в офісі Президента України”, – розповіли організатори акції.

Учасники акції також скандували гасло “Путін -х@йло, ЗЕля – си@ло”, “ЗЕлю геть”, “ЗЕля геть до Ростова”.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР