У Львові почнуть будувати вулицю, яка з’єднає Рясне з Левандівкою

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У 2021 році у Львові почнуть мега будівництво нової частини вулиці Суботівської, що з’єднає Левандівку з Рясним.

Вулиця пролягатиме під залізничною станцією Клепарів, то ж для її будівництва доведеться збудувати тунель. Загальний кошторис проекту становить близько 800 млн грн, утім після розробки робочого проекту цю суму можуть зменшити або збільшити, розповіла ZAXID.NET заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк,

За її словами, проектування вулиці розділили на дві частини: саму дорогу і тунель, що має пролягати під залізничними коліями станції «Клепарів». Обидва проекти мають пройти експертизу, після чого, приблизно у березні наступного року, оголошуватимуть тендери на самі роботи.

«За попередніми розрахунками, будівництво вулиці коштуватиме 300 млн грн, а тунелю – 492 млн грн. Однозначно будемо починати це будівництво у 2021 році, орієнтовно в липні», – уточнила Ірина Маруняк.

Крім цього, Львівська міськрада має погодити з ЛОДА використання ділянки й отримати містобудівні умови та обмеження на будівництво тунелю. Це сподіваються зробити до кінця жовтня.

«Нова вулиця з’єднає мікрорайон Рясне з центром Львова, розвантажить вулицю Шевченка та полегшить пересування для мешканців Рясного», – додала заступниця міського голови з питань ЖКГ.

Це дуже важлива дорога, яка розвантажить вулицю Шевченка, та дасть можливість сполучити мікрорайон Рясне, Рясне-2 із центром Львова за допомогою громадського електротранспорту.

Нагадаємо, у 2018 році виконком ЛМР затвердив стратегію розвитку громади Рясного, у які передбачили прокладання нової вулиці до мікрорайону. Того ж року виконком погодив будівництво нової вулиці та визначив кілька варіантів її траєкторії.  Тоді було сказано, що будівництво цієї дороги включено як пріоритетний проект в стратегію розвитку мікрорайону Рясне, розрахованої до 2024.

Share.