Вівторок, 27 Вересня

У Львові оголосили переможців конкурсу на проєкт будівлі крематорію

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові оголосили результати архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію будівлі крематорію. Його мають збудувати на території Голосківського цвинтаря, що у Львові. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Переможцями архітектурного конкурсу стала команда з Маріуполя.

“Зараз вони працюють в Берліні — Заботін Павло, Копейкіна Любов, Копейкін Віктор, Кобец Олена. Автори описують, що у своєму проєкті вони акцентують на останньому шляху людини, яким сенсом він наповнений та що відчувають близькі покійного у момент прощання”, — написав на сторінці у мережі Facebook мер Львова Андрій Садовий.

Головний архітектор Львова Антон Коломєйцев розповів, що будівництву крематорію передує підготовча робота:

“Вносилися зміни до містобудівної документації, що вирішувала багато містобудівних аспектів, зокрема співіснування із кладовищем, питання доїздів, влаштування колумбаріїв, відводилась земельна ділянка тощо”.До складу журі конкурсу увійшли: головний архітектор Антон Коломєйцев, директор ЛКП “Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг” Олег Гарасим’юк, архітектори Олександр Вендзелович, Петро Крупа, Микола Рибенчук, Марко Савицький, Юліан Чаплінський.

Нагадаємо, проєктно-кошторисну документацію для будівництва крематорію на Голосківському кладовищі у Львові місто мало розробити у 2020 році.

Про це у лютому 2020 року повідомляла заступниця міського голови Ірина Маруняк. За її словами, місто виділило 3 мільйони гривень на розробку документації.

У квітні 2021 року у Львові відмовились виділити гроші на будівництво крематорію. Як він мав виглядати – мали вирішити на архітектурному конкурсі. Його поки не оголошуватимуть. Як розповіла у коментарі Суспільному керівниця бюджетної комісії Наталія Шелестак, депутати не знають реальної вартості будівництва та термінів реалізації такого проєкту.

Share.