У Львові оберуть найгарніший балкон, підвіконня та майданчик

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Вже традицією стало у Львові з приходом весни прикрашати квітами балкони, підвіконня, придумувати цікаві ідеї оформлення літніх майданчиків, вулиці заквітчувати цікавими квітковими композиціями. Усе це створює неповторну атмосферу Львова.

Для того, щоб відзначити мешканців, які по-особливому дбають про красу рідного міста, Львівська міська рада розпочинає конкурс на найкраще оформлений квітами літній майданчик, підвіконня та балкон.

Переможців буде нагороджено 5 травня, в День міста Львова.

Щоб узяти участь у конкурсі, потрібно:

  • У коментарях до допису на сторінці Гарячої лінії Львова (facebook.com/groups/hotline.lviv/permalink/437802250004328) вказати адресу будинку із красиво оформленим балконом чи підвіконням або літній майданчик (назву закладу або адресу), які, на ваш погляд, слід відзначити. Додайте також фото, щоб інші учасники конкурсу могли оцінити ваш вибір.
  • Свій голос ви можете віддати також за вже запропонованих учасників, поставивши лайк під одним із коментарів.

Переможців буде визначено в трьох номінаціях за найкраще оформлений:

  • балкон,
  • літній майданчик,
  • підвіконня.

«Ми вже не вперше проводимо такий конкурс і це дуже важливо у такий спосіб стимулювати мешканців дбати про свою територію, про свою домівку, а тим самим дбати і про все місто. Цей конкурс вчить львів’ян, що вони мають розпочинати благоустрій зі себе, а тоді й весь Львів буде красивий. Якщо мешканець бере участь у конкурсі, то з’являється конкуренція, кожен намагається щось зробити, чим створює гарний настрій і для всіх, хто проходить біля таких красивих балконів, підвіконь чи майданчиків», – зазначив в.о.директора департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко.

А тим часом пропонуємо кілька фотографій львівських клумб облаштованих районними адміністраціями.

Площа Ринок

Проспект Свободи

Проспект Чорновола

Підтримаймо львів`ян, які з власної ініціативи роблять наше місто гарним та охайним!

Share.