Вівторок, 24 Травня

У Львові Nextbike безкоштовно даватиме велосипеди для участі у веломарафоні

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Сервіс велопрокату Nextbike безкоштовно надасть велосипеди усім, хто хоче взяти участь у веломарафоні «IX львівська сотка», що відбудеться 5 травня, але не має свого велосипеда. Про це повідомляє Zaxid.net.

«Усім, хто бажає взяти участь у Сотці, але не має свого велосипеда, наші друзі і партнери, система автоматизованого прокату велосипедів Nextbike пропонує безкоштовно скористатися для цього велосипедами мережі», – повідомили на Facebook-сторінці Lviv Bicycle Club.

Для того, щоб скористатись цією пропозицією, треба зареєструватися на сайті Lviv Bicycle Club та сплатити за участь у веломарафоні, при реєстрації треба обов’язково вказати тип велосипеда «Некстбайк». Після реєстрації до учасника акції зателефонують предаствники Nextbike та повідомлять код доступу, з яким 5 травня можна буде безкоштовно взяти велосипед з будь-якого пункту прокату у Львові.

Акція діє за умови перетинання учасником стартової межі марафону і потрапляння в онлайн-протокол веломарафону.

Окрім того, серед учасників, які доїдуть до фінішу, розіграють три сезонні сертифікати на користування послугами Nextbike.

Також організатори наголосили, що до участі у змаганнях не допустять жодного учасника без шолома.

«Львівська сотка» – це щорічні любительські змагання у форматі вело фону, що проходять навколо Львова. Це найбільші велозмагання Західної України. Учасники змагань повинні проїхати 100 км за 10 годин.

Share.