Вівторок, 27 Вересня

У Львові на території “Скверу Гідності” з’явився двоповерховий МАФ: Садовий відповів

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Як повідомили Львів’яни на Facebook-сторінці Гарячої лінії міста Львова, на проспекті Червоної калини в Сквері Гідності з’явився двоповерховий МАФ, пише Гал-Інфо.

На цей раз ділки вирішили сплюндрувати “Сквері Гідності”, який був створений ухвалою № 3971 Львівської міської ради від 23.10.2014. А 14 липня 2015 року йому було присвоєно назву «Сквер Гідності».

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував Гал-інфо ситуацію з двоповерховим МАФом, який з’явився в “Сквері Гідності”, що на Сихові.

“Це один МАФ, який хотів, за собою закріпити усю площу. Ми, звичайно, у цьому йому відмовили. І цей МАФ буде демонтований. Не розумію власника, якому сто разів пояснили не робити біду для себе й людей. Він вважає, що в часи війни зможе всіх обдурити. У нього з цього нічого не вийде.

Я бачив ці фотографії. Профільний заступник Зубач, керівник юридичного департаменту отримали від мене чіткі меседжі. Ця потвора буде знесена, крапка. Нехай не витрачає дурні кошти. Я дав слово, що цю потвору знесу”, – повідомив Андрій Садовий.

До слова, територія цього скверу неодноразово ставала ласою для зазіхань різноманітних бізнесових структур, які намагались побудувати там навіть торговий центр. У травні 2014 мешканці Львова виступили проти капітального будівництва перед СШ №98, на території між 105 та 109 будинком проспекту Червоної Калини. Конфлікт став поштовхом до роботи над облаштуванням наявного скверу та обговоренням того, як повинен виглядати цей простір у майбутньому, формуванням візії проєкту.

Share.