П’ятниця, 22 Вересня

У Львові, на місці колишньої підпірної стінки на вул. Бандери, доробили велодоріжку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові на місці колишньої підпірної стінки на вул. Бандери доробили велодоріжку, яку вже успішно тестують велосипедисти

Як розповіли у Львівській асоціації велосипедистів, якість покриття відносно непогана, аналогічно як і на решті вулиці, передає “Еспресо.Захід”.

“Ширина більша за нормативну, що є актуальним, оскільки маємо близькість до проїзної частини, а також, майже гарантовано, що цією велодоріжкою їздитимуть в дві сторони, оскільки з протилежного боку велоінфраструктура відсутня, а плити не дуже зручні для проїзду. Також, тут ходитимуть деякі пішоходи (мають право, за відсутності тротуару). Між іншим, була пропозиція реалізувати за рахунок ширини стандартну смугу безпеки між велодоріжкою і проїзною частиною, але, як бачимо, це не зробили”, – кажуть велосипедисти.

Стосовно мінусів, то вони відзначають наступне – доволі далеко віднесений заїзд з боку вул. Дорошенка і “він відбувається прямо на пішохідному переході, а це не виглядає правильним. ”

“Основний недолік: немає ніякого заїзду від тої частини Бандери, яка нижче (напрямок з Коперника). Виходить, що велосипедист, котрий рухається по Бандери вверх за правилами дорожнього руху, просто не заїде фізично на нову велодоріжку аж до вул. Професорської. Таким чином, інфраструктура, фактично, провокує порушення. І це при тому, що такий заїзд ніби планувався. Чому його не реалізували? Загадка”, – кажуть в асоціації.