У Львові лікарні проводитимуть пересадку органів: опубліковано прейскурант

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Вже 2 львівські лікарні будуть проводити пересадку органів, а всі медичні послуги буде оплачувати держава. Раніше у пілотний проект МОЗ з трансплантації була включена Львівська обласна клінічна лікарня, тепер долучилась ще й Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги. А це означає, що всі медичні послуги оплачуватиме держава.

Про це проінформував генеральний директор КЛШМД Олег Самчук на своїй сторінці у ФБ.

Також відкориговано тарифи:

  • Алотрансплантація нирки (від живого донора) – 323 798 грн.
  • Алотрансплантація нирки (поcмертно) – 397 884 грн.
  • Трансплантація серця/комплексу “серце-легені” – 609 366 грн
  • Пересадка печінки/частини печінки (поcмертно) – 929 125 грн.
  • Донорський етап щодо кожного органу – 74 086 грн.

Усі люди, які потребують пересадки органів, спершу мають звернутися у лікарню швидкої допомоги і стати в «чергу». Станом на травень у ній перебувало більше сотні людей, яким необхідна пересадка нирок, печінки, серця і легень. Більшість із них – це львів’яни і мешканці області. Що потрапити у «лист очікування» лікарні, телефонуйте за номером: 093-287-67-19.

«Із 1990 року на Львівщині загалом виконано менш як три сотні операцій з трансплантації нирки. Зокрема, станом на 2018 рік таких було лише 250, інших органів, на жаль, не пересаджували, хоча потреба – величезна. Тому розвивати трансплантацію в Україні є стратегічно важливо, адже роками людей відправляти за кордон, де операції коштують уп’ятеро дорожче», – відзначив Олег Самчук.

За його словами, в урядовий проєкт із трансплантації органів потрапили ще 12 українських медзакладів. Частину із них консультують медики лікарні швидкої допомоги.

Нагадаємо, у травні на базі львівської лікарні швидкої допомоги відкрили сучасний центр трансплантології. Тут роблять родинну і посмертну трансплантацію органів, в тому числі й дітям.

Уночі з 3 на 4 липня у міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова вперше провели аж 3 унікальних операції: це трансплантацію серця та двох нирок.

Share.