У Львові хочуть зробити середнє транспортне кільце: продовжать 2 вулиці

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові хочуть добудувати вул. Луганську та Богданівську для реалізації проекту середнього транспортного кільця. Про це у своєму влозі розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, передає Твоє Місто.

«Готуємо рішення виконавчого комітету для того, щоб розпочати проектування будівництва вулиць Луганської, Богданівської. Після того, як будемо бачити проектні рішення, кошториси, зможемо планувати будівництво», –зазначив він.

Нові ділянки вулиць Луганської та Богданівської стануть частиною середнього транспортного кільця.

«Це кільце – магістралі безперервного руху. На них не мало б бути світлофорів, мінімум поворотів, з’їздів і всюди мали б бути дворівневі розв’язки. Щоправда, для нашого бюджету дворівневі розв’язки – розкіш», – говорить Андрій Білий.

Середнє транспортне кільце, каже він, розпочинається з вулиць Пасічної, Луганської.

«Далі продовження Луганської від Стрийської до Городоцької, чотири кілометри. Там немає великих перешкод, приватизованих ділянок», – каже Андрій Білий.

За його словами, на вулицях Княгині Ольги, Кульпарківській, Любінській, Городоцькій мають бути дворівневі розв’язки.

«З вулиці Луганської плавно можна було б переїхати на вул Сяйво, далі рухатись по Левандівській, хоча вулиця Левандівська має всього дві смуги руху, тому, ймовірно, її доведеться розширювати. Далі йде вул. Єрошенка, вже з квазі-кільцем», – каже Андрій Білий.

На вул. Єрошенка – Липинського є неорганізоване кільце, там також планували облаштувати дворівневу розв’язку. Далі кільце планують по Липинського до Чорновола, Промисловою, Богдана Хмельницького.

«Всюди на пересіченнях мають бути дворівневі розв’язки. На Богдана Хмельницького взагалі передбачали трирівневу, щоб збільшити пропускну здатність», – каже Андрій Білий.

Від Богдана Хмельницького як продовження вулиці Липинського ітиме перехід до вулиці Богданівської, хоча на цій ділянці можуть виникнути проблеми із перенесенням ринку «Торпедо».

«Якщо далі продовжуємо вул Липинського до Богданівської – це приблизно півтори кілометри, то переходимо на Богданівську. Тут одна з найбільших проблем. Від Богданівської до Пасічної мала бути нова дорога, але там десятки будинків довелось б зносити», – розповідає він.

На цій ділянці передбачались естакади, дворівневі розв’язки, вартість робіт могла б сягати мільярда гривень. «В цій частині реалістично буде зробити розширення вулиці Тракт Глинянський, далі на Личаківській треба облаштувати кільце», – говорить Андрій Білий.

Вулицю Пасічну, де є дві смуги, треба розширювати до чотирьох. Вона переходить на Луганську і кільце, таким чином, замикається. Середнє транспортне кільце значно б розвантажило від транспорту центральні вулиці міста, каже посадовець.

Share.