У Львові готуються до відкриття великого океанаріума

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На проспекті Шевченка, 8 у Львові готуються до відкриття океанаріум Oceanarium Lviv. Як свідчать дані з Фейсбук-сторінки закладу, відкрити його планують уже в серпні.

Це музей живої морської природи з декількома десятками акваріумів різного об’єму в яких утримують риб різних видів, а також в якому розташований музей ракушок, а стіни декоровані макетами історичних риб та казкових істот, що відправляє у захопливу освітньо-пізнавальну подорож та багато іншого цікавого.

Тут будуть великі лабіринти акваріумів різнокольорових риб, черепах, акул, скатів, чудернацьких коралів, цілі підводні ліси з їх малими та великими мешканцями. Буде також 3D шоу на великому пано.

Відвідувачі зможуть потрапити й у тунель під водою, стоячи під яким, відчують себе безпосередніми учасниками подій морського життя, що розгортається просто над головою.

Фото умовне

Точної дати відкриття наразі ще не називають, але на їхній сторінці у Фейсбуці сказано, що це буде у серпні 2020 року. Так само поки невідомо, скільки «жителів» заселять в океанаріум.

На сайті Work.ua три тижні тому опублікували наступні вакансії: акваріуміст (10 тисяч грн), білетер, екскурсовод, касир (8 тисяч гривень), прибиральниця та продавець в магазин.  що у львівському океанаріумі є басейни, обладнані для утримання морських тварин і риб.

На сайті океанаріума з’явились ціни на вхідний квиток: Дитячий квиток (3-13 років) коштуватиме 150 грн, студентський – та підлітковий (14-17 років) – 200 грн, а дорослий – 250 гривень. Діти до 3-х років, діти з інвалідністю та повні сироти (до 14 років) – безкоштовно. Пільговий квиток (пенсійне посвідчення, учасник АТО, та інвалідне посвідчення) – 200 гривень.

Графік роботи буде наступним?

  • Понеділок з 10:00 до 15:00. Каса працюватиме до 14:30.
  • Вівторок – Неділя/ Святкові дні з 10:00 до 20:30. Каса працюватиме до 20:00.

Довідка. Кому належить?

У 2015 році ТОВ «Кінокомплекс-Київ», власником якого був львівський депутат і бізнесмен Григорій Козловський, хотів викупити приміщення кінотеатру на проспекті Шевченка, 8. Його мали продати за 8 млн, втім Вищий господарський сyд вирішив повернути кінотеатр громаді міста. Станом на зараз це підприємство припинило свою діяльність.

У вересні 2015 року за цією адресою зареєстрували ОСББ «Шевченка 8». Його уповноваженим вказаний Олег Дублянський. Він же є керівником ОСББ «Свободи 11», де донька Григорія Козловського Софія Максимець будує готель. До травня 2019 року керівником ОСББ на Свободи вказувався Григорій Козловський.

У 2017 році виконком Львівської міської ради видав містобудівні умови та обмеження Григорію Козловському та Валентині Свіщовій на реконструкцію нежитлових приміщень будинку №8 на проспекті Шевченка. У будівлі мали надбудувати третій та мансардний поверхи. Гранична допустима висота споруди – 18,1 м.

Додамо, що Григорій Козловський у 2018 році відкрив на площі Ринок ресторан із живими акулами.

Share.