Понеділок, 11 Грудня

У Львові готують до відкриття ще два модульні містечка для переселенців

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові протягом двох тижнів планують відкрити ще два модульні містечка для переселенців. Там зможуть розселити близько 700 людей. Про це на Facebook-сторінці повідомив заступник мера Львова з питань містобудування Любомир Зубач, передає Суспільне.

Модульні містечка розгорнули у спальних районах Львова — на вулиці Пулюя та на Сихові. У кожному з них зможуть розмістити по 350 людей, які вимушено залишили домівки через війну.

“Усі модульні будиночки нам безкоштовно надав уряд Польщі. Львів, звісно, забезпечує комунікаціями: вода, світло, газ, організацією побуту, а також і надалі контролюватиме, щоб такі містечка мали все потрібне для якісного життя – від прибирання території до гарантування безпеки”, — каже заступник міського голови Львова Любомир Зубач.

Роботи у модульному містечку на вулиці Пулюя підходять до завершення, каже Любомир Зубач. Там вже встановили 120 будинків для тимчасового проживання та змонтували меблі. Зараз у модульному містечку проводять роботи з благоустрою — працівники асфальтують доріжки, встановлюють лавочки та смітники. Людей там планують поселяти вже з наступного тижня.

Натомість для того, щоб завершити роботи з облаштування містечка на Сихові, потрібно на тиждень більше часу.

“Скажу відверто — це моя улюблена локація. З одного боку, вся потрібна інфраструктура: від ЦНАПу до магазинів, з іншого – парк для прогулянок. Тихо, але до цивілізації близько. До того ж це модульне містечко навіть матиме свій дитячий майданчик. Є багато охочих замешкати тут – і не дивно”, — каже Любомир Зубач.

Для того, щоб отримати тимчасове житло у модульному містечку, переселенці можуть звернутися в міське управління соцзахисту.

Нагадаємо, що перше модульне містечко облаштували раніше на вул. У. Самчука. Воно розташоване на території Стрийського парку і складається зі 88 будиночків, де вже проживають люди.