Вівторок, 28 Червня

У Львові хочуть збудувати 4 хмарочоси

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Восени міський виконавчий комітет затвердив будівництво житлових комплексів, на території яких мають з’явитися два нових хмарочоси. Умови та обмеження на проектування ще двох хмарочосів затвердили сьогодні на пленарному засіданні міськвиконкому, передає Tvoemisto.tv.

Зокрема, 15 вересня виконком видав містобудівні умови та обмеження на проектування кількох будинків на вулиці Любінській, 93. Будівництво житлового комплексу має розпочатись на місці колишнього кінотеатру «Галичина». Згідно з виданими умовами, найвища споруда комплексу матиме 20 поверхів і висоту не більше 68 метрів. Умови видані на ім’я Тараса Барщовського – відомого підприємця, засновника групи компаній T.B. Fruit.

Візуалізація: Zaxid.net

27 жовтня виконком міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для зведення 22-поверхового житлового будинку на проспекті Чорновола. Забудовником виступає ПАТ «Закритий не диверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд “Гравіс”». Хмарочос має з’явитися на ділянці площею 0,4 га поблизу ТЦ «Інтерсіті». Заявлена висота будинку – 78 м. Новий будинок матиме 20 житлових поверхів та два технічні.

Візуалізація: Zaxid.net

Ймовірність будівництва третього й четвертого хмарочосу на проспекті Червоної Калини, 60 розглянули сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради. Відповідно до проектної документації ТОВ «Авалон статус», новий житловий комплекс хочуть збудувати на земельній ділянці площею 2,1 га, яка розташована поруч із супермаркетом «Арсен» та парком ім. Івана Павла ІІ. Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд, що планують збудувати – не вище 90 метрів із вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом.

Візуалізація: varianty.lviv.ua

Share.