Неділя, 24 Вересня

У Львові до дев’ятої річниці подій на Майдані Незалежності відбулась пам’ятна мистецька акція

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У центрі Львова відбувся пам’ятний захід, присвячений дев’ятій річниці початку подій на Майдані Незалежності.

Мистецька акція під назвою «Ремінісценції Майдану» зібрала навколо себе сотні львів’ян та гостей міста, які спільно вшанували пам’ять Небесної Сотні та згадали подвиг усіх учасників Революції Гідності.

Розпочали захід з пісні «Вставай» у виконанні співака Shumei. У супроводі фортепіано артист також виконав чимало інших відомих пісень, які звучали під час подій на Майдані Незалежності або набули популярності з 24 лютого цього року.

Один з найяскравіших спогадів Майдану – Сергій Нігоян читає уривок поеми Тараса Шевченка «Кавказ». Згодом Сергій одним з перших віддав своє життя під час революції. На знак пам’яті про Героя той самий уривок з поеми пролунав сьогодні у Львові. Його зачитав студент другого курсу Львівського національного університету імені Івана Франка Олексій Щелкунов.

Учасникам акції також продемонстрували фільм про події часів Революції Гідності: від початку мирних протестів до побиття студентів силовиками тощо.

Наприкінці заходу усі присутні спільно виконали Державний Гімн України.

Долучились до події перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик, заступник Юрій Бучко, заступник голови Львівської облради Юрій Холод та голова Львівської РВА Христина Замула.