П’ятниця, 2 Грудня

У Львові День захисника України святкуватимуть тиждень

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові День захисника України святкуватимуть тиждень – з 10 до 17 жовтня. У цей період багато міських закладів робитимуть знижки на свої послуги 30% для українських воїнів.

Як розповів міський голова Львова Андрій Садовий, партнерами міста у проведенні святкувань цього року є львівська ГО «Гідність Нації». Про це повідомляє ZAXID.NET.

«Знаковим у всій історії є те, що наші установи культури і гастрономічні заклади об’єдналися в ініціативі, аби віддати шану та подякувати захисникам. Будь-яка вистава, виставка, екскурсія чи страва у ці дні для них коштуватимуть на 30% дешевше», − написав Андрій Садовий.

Як уточнили в ГО «Гідність Нації», 10 жовтня у Львові відбудеться бізнес-форум ветеранів, на якому говоритимуть про успішні бізнес-стратегії військових, які повернулися з війни. Ветерани з інших міст з 10 на 11 жовтня зможуть безкоштовно переночувати у хостелі.

Перелік усіх закладів, які доєдналися до акції, можна переглянути тут. Карта оновлюватиметься до 10 жовтня, тому охочих підприємців запрошують долучатися.

Програма святкувань ще допрацьовується.