Субота, 18 Вересня

У Львові демонтують незаконну капличку у районі Під Голоском

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Капличку, яку незаконно облаштував у районі Під Голоском священник ПЦУ Олексій Леонов, мають розібрати до 15 червня, якщо він цього не зробить сам, тоді її демонтуватиме місто після рішення виконавчого комітету. Про це у коментарі Тvoemisto.tv повідомив заступник голови Шевченківської районної адміністрації Львова Михайло Космина.

Йдеться про споруду, яку у районі Під Голоском звів священник Православної церкви України Олексій Леонов. Він на вулиці Малоголосківській облаштував без дозволів від міста дерев’яну каплицю у будівельному вагончику.

«Районна адміністрація зафіксувала самовільне захоплення земельної ділянки і встановлення такого собі МАФу. Райадміністрація склала акт про незаконне встановлення малої архітектурної форми, а також сформувала вимогу до власників, які її встановили, аби ті демонтувати цю споруду. Мають час до 15 червня. Якщо не демонтують, то ми звернемося про демонтаж за рішенням виконкому», – пояснив Михайло Космина.

Зaмiсть тoгo, щoб рoзiбрaти нeзaкoннo oблaштoвaнy кaплицю y рaйoнi Пiд Гoлoскoм, свящeнник за останній місяці рoзбyдyвaв її ще більше.

Керівник департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР Євген Бойко у коментарі Тvoemisto.tv сказав, що про ситуацію із встановленням цієї споруди обговорюватимуть на раді Єпископів.

Священник від коментарів відмовляється. У соцмережах з’явились фото, на яких споруда уже з золотавим куполом та побілена.

Священник Олексій Леонов є керівником Релігійної громади парафії святителя Миколая. За даними аналітичної системи You Control, організація зареєстрована у 2018 році з місцем реєстрації – квартира на Малоголосківській, 8Д.

Нагадаємо, у парку в історичній частині Львова звели храм. Львів’янин помітив споруду, схожу на церкву, у сквері поблизу медичного університету, що на вулиці Пекарській. Релігійна громада (ПЦУ) має у цьому місці відведену земельну ділянку. На ній за підсумками загальноукраїнського конкурсу планують збудувати церкву.

Share.