У Львові дали старт ремонту Замарстинівської: що робитимуть?

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівавтодор підписав угоду про реконструкцію вулиці Замарстинівської з ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», а вже з понеділка вулицю закривають для руху електротранспорту: трамваї № 4, № 5 не курсуватимуть.

6 лютого, ЛКП «Львівавтодор» підписав угоду ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», яке ремонтуватиме вулицю Замарстинівську на відрізку від Гайдамацької до Торф’яної. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив речник Львівавтодору Олексій Хміль.

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», з понеділка, 11 грудня, буде закрито для руху електротранспорту вул. Замарстинівську, у зв’язку із критичним станом трамвайної колії. Відповідно трамваї № 4 і № 5 не курсуватимуть. Натомість відновить рух трамвайний маршрут № 11, а на маршруті № 3 збільшать кількість вагонів.

Перелік робіт:

  • реконструкція вулиці з трамвайними коліями – 0,899 км;
  • перекладання каналізаційного колектора на Замарстинівській та бокових вулиць, заміна усіх  випусків із житлових будинків та випусків із дощових ринв, заміна усіх дощоприймачів та їх приєднань до вуличних колекторів із влаштуванням гідрозатворів, влаштування колодязів та камер на підключенні до каналізаційної мережі. Діаметр проектованих колекторів 200-2000 мм;
  • заміна чавунного водопроводу діаметром 150-200 мм та влаштування гідрантів, запірної арматури, колодязів на підключенні водопроводів із бокових вулиць;
  • влаштування дренажу дорожнього полотна;
  • влаштування зовнішнього освітлення;
  • захист мереж електропостачання, систем зв’язку;
  • заміна газопроводів середнього і низького тисків;
  • влаштування контактної мережі трамваю.

«Ми хочемо якнайшвидше розпочати ремонтні роботи на цій вулиці і готові приступити до їх виконання вже взимку: це демонтаж дорожнього покриття, розриття до комунікацій. На вул. Замарстинівській передбачено замінити усі комунікації, поставити новий водопровід, колектор, дощову каналізацію, нове покриття дороги, встановити нову трамвайну колію, нову контактну мережу, освітлення», – розповів Олег Береза,  директор ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, ремонт Замарстинівської кілька разів відкладали. На початку серпня минулого анонсували, що ремонт вулиці розпочнуть на початку осені. Проте тільки у вересні оголосили тендер та очікувану вартість закупівлі – 90 110 686,80 грн. Ремонт тривати більше 8 місяців.

На початку грудня вулицю закрили для проїзду електротранспорту. Тоді, за словами радника міського голови Львова Андрія Білого, реконструювати Замарстинівську планували на початку 2018 року.

У січні визначили переможця тендеру на реконструкцію Замарстинівської. Ним став ТОВ «Онур», який ремонтуватиме вулицю за за 84,47 млн гривень

Востаннє капітальний ремонт на відрізку від вулиці Гайдамацької до розворотнього кільця по вулиці Торф’яній проводили на початку 1970-х років. Саме кільце перебуває в експлуатації з 1949 року.