У Львові 81-річний дідусь зайнявся стріт-артом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Львів’янин, який має 81 рік, намалював на стінах багатоповерхівки старовинні львівські герби та церкви. До того ж, із шматків дерева та металу поряд побудував непересічну інсталяцію. Над проектом чоловік працював ціле літо.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Про головне. Львів» на телеканалі ZIK.

Довжина інсталяції, яку створив львів’янин, сягає двадцяти метрів. Усі елементи композиції дідусь спочатку змальовував з натури на папір, а тоді на стіни багатоповерхівки. Поряд із малюнками – інсталяція веж та оборонних валів. Їх митець зробив із непотрібних нікому шматочків дерева та металу.

«Спочатку я змальовував багато в центрі міста, а згодом переніс все сюди. Але цього було замало. Я подумав, що чогось не вистачає. Так і виникла ідея зробити на перилах оборонні вали та вежу. Матеріали я добував по-різному: щось купував, інше на смітнику знаходив. Бувало й таке, що сусіди якісь бляшки давали», – говорить автор проекту Юрій Краєвський.

Люди, які живуть у цьому районі, не можуть намилуватися красою. Приводять сюди дітей, фотографуються на фоні малюнків і викладають світлини у соцмережі.

«Це добре, що людина не втрачає інтересу до життя, сповнена енергії і займається творчістю», – каже львів’янка Ірина Король. 

Хоча чоловік не має художньої освіти, малювати йому дуже подобається. От тільки не завжди за пенсію може купити потрібні фарби й пензлі.
«Матеріали дуже дорогі. Один колір фарби коштує 47 гривень. Я купив дев’ять штук, що приблизно обійшлось у півтисячі гривень. Для мене головне мати чотири кольори: чорний, синій, білий та жовтенький. Я їх змішую і отримую різноманітні тони», – додає Юрій Краєвський.

Проекту дідусь ще не закінчив. Планує домалювати стіну будинку до кінця, як тільки збере необхідну суму фарби.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР