Понеділок, 19 Квітня

У Львівському перинатальному центрі народились вже 1000 немовлят

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Вночі, 10 вересня, у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі народилась тисячна дитина. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Тисячною дитиною, яка народилась в оновленому перинатальному центрі, що на вул. Дж. Вашингтона, стала дівчинка, вагою 3450 грам та ростом 52 см.

Зазначимо, що в акушерському корпусіперинатального центру, окрім відділення патології для вагітних і пологових залів, є операційний блок, реанімаційні відділення для дітей і дорослих, відділення новонароджених, відділення патології новонароджених тощо.

© Вголос

Сам акушерський корпус перинатального центру відкрили у 22 червня. Перша дитина тут народилась 24 червня. А станом на середину липня у перинатальному народились 130 немовлят.

До слова, зовсім недавно у центрі також народився хлопчик-богатир вагою 5 кілограмів.

“Малюк народився з вагою 5 кілограмів та зростом 54 сантиметри”, — зауважує Олександр Сімкін, завідувач пологового відділення Обласного перинатального центру.

Також за добу 5 вересня у Львівському обласному перинатальному центрі народилась рекордна кількість двійнят – чотири двійні – п’ять хлопчиків і три дівчинки. Три породіллі – зі Львова, одна – з Пустомитівського району.

Відкриття медустанови щоразу відтерміновували: двері закладу обіцяли відчинити для породіль з початку нового року, згодом перенесли на лютий, а потім – на березень.

20 квітня цього року за участі Президента України Петра Порошенка у Львові урочисто відкрили перинатальний центр.

Уряд виділив ще понад 10 млн грн на реконструкцію другого пускового комплексу Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Загалом на відновлення цього корпусу з бюджету цьогоріч передбачена субвенція у понад 30 млн грн. На сьогод

Share.