Понеділок, 11 Грудня

У Львівській міськраді хочуть ліквідувати цілий департамент та скоротити штат на 65 осіб

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львівській міській раді хочуть ліквідувати департамент міської агломерації. Про це йдеться у проєкті ухвали ЛМР, оприлюдненій на інформаційному порталі депутатів.

Депутат міської ради та адвокат Григорія Козловського Юрій Ломага у пояснювальній записці зазначає, що департамент пропонують ліквідувати відповідно до чинного законодавства з метою скорочення видатків на утримання апарату виконавчих органів ради та оптимізації роботи структурних підрозділів.

Відомо, що створили департамент ще у 2021 році, у ньому працює 72 людини. Планується, що кількість працівників скоротиться до 65 осіб. Водночас до складу департаменту входять управління адміністрування громад і управління територіального співробітництва.

Відповідно до проєкту ухвали, пропонується до 1 лютого 2023 року розробити та подати пропозиції щодо розмежування повноважень департаменту міської агломерації між виконавчими органами ЛМР. До 1 березня пропонується затвердити внесені зміни до положення про виконавчі органи Львівської міської ради.

Довідково: Основні завдання структурного підрозділу апарату міськради є здійснення організаційно-функціональних повноважень з метою задоволення потреб та інтересів мешканців сіл, селищ та міст Львівської територіальної громади.

Нагадаємо, міськрада Львова затвердила бюджет Львівської територіальної громади на 2023 рік. Згідно з ним, зменшили видатки на працівників міської ради — скоротили 10% складу, а це понад 200 працівників.