П’ятниця, 2 Грудня

У Львівській міськраді на базі “Привокзального ринку” хочуть створити комунальне підприємство

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

1 грудня відбулось засідання комісії з врегулювання конфлікту на ринку “Привокзальний”, на якому прийняли рішення створити на цьому місці комунальний ринок, засновником якого буде Львівська міськрада.

Відповідні рекомендації винесуть на розгляд сесії Львівської міської ради, – інформує кореспондент сайту 032.ua.

За словами голови комісії, депутата ЛМР Сергія Іваха, конфлікт між адміністрацією ринку “Привокзальний” та підприємцями триває уже більше трьох років. Відтак, аби забезпечити прозоре і публічне управління ринком з урахуванням інтересів усіх підприємців і громади міста Львова, пропонується на базі “Привокзального” створити комунальний ринок, підпорядкований ЛМР.

“Окрім цього, прийнято інші важливі рекомендації, які дозволять реалізувати концептуальну мету щодо створення комунального ринку, в тому числі: про розірвання орендних відносин по договору оренди ЦМК, умови якого не відповідають вимогам чинного законодавства; про передачу земельних ділянок в довгострокове користування фізичним і юридичним особам, які мають нерухоме майно на ринку у приватній власності”, – зазначив Сергій Івах.

Нагадаємо, у вересні цього року Львів шокувала новина про масові отруєння копченою рибою на ринку “Привокзальний”: за попередніми підрахунками, постраждала 71 людина, в тому числі, 7 дітей; 65 з них потрапили у лікарню з діагнозом сальмонельоз.

Станом на кінець листопада, прокуратура скерувала до райсуду обвинувачення щодо продавчині з “Привокзального”, яка торгувала копченою горе-рибою. Жінці загрожує до 8 років ув’язнення.