У лікарні швидкої медичної допомоги облаштують вертолітний майданчик

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

На львівської лікарні швидкої медичної допомоги хочуть облаштувати вертолітний майданчик.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

До госпiталізації важких хворих з різних районів Львівської області планують залучати медичні гелікоптери. Для цього на території Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги планують облаштувати вертолітний майданчик. Він має бути неподалік реанімаційного відділення.

За словами директора Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Олега Самчука, на території лікарні є два місця, на яких можна було б облаштувати вертолітний майданчик. Зараз це питання на розгляді у авіаційній службі, адже до облаштування вертолітного майданчика є певні вимоги і вони доволі суворі.

Зараз розробляється проект. За попередніми розрахунками, вартість майданчика складе 5 млн грн. Цей задум мріють втілити у життя ще цього року.

«Зараз головне зробити проект, знати точну вартість майданчика і отримати дозвіл від відповідних авіаційних служб. Уже наприкінці серпня будемо мати точні дані. А гроші на спорудження вертолітного майданчика знайдемо», – повідомив Олег Самчук.

Гелікоптерами до лікарні доставляли б хворих з різних районів Львівщини, та й інших областей, яким терміново потрібна допомога. Це хворі з політрaвмами, інфaрктами, інсyльтами, кровoтечами тощо, у порятунку яких велику роль грає час.

У районах гелікоптер може сісти на території заправки, трасі чи навіть у полі, до якого «швидка» підвезе хворого, а звідти його швидко доставлять до лікарні у Львові.

Share.