Субота, 25 Березня

У Львові запустили онлайн-мапу велоінфраструктури міста

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міська велоінфраструктура на одній карті

На Геопорталі міста Львова відтепер доступна інформація щодо велоінфраструктури міста. Зокрема, на карті відображено існуючі та проектовані велодоріжки та велосмуги, пункти прокату велосипедів, в тому числі станції Nextbike, велопарковки та веломайстерні.

За допомогою меню інформаційних шарів карти зліва, кожен елемент велоінфраструктури можна аналізувати окремо або, ввімкнувши всі шари одночасно, отримати комплексне відображення велоінфраструктури міста.

Існуючі велодоріжки та велосмуги відображені на карті синім кольором. Їх загальна протяжність становить близько 100 км. Від реалізації всіх запроектованих доріжок чи таких, що погоджені рішенням міської комісії з безпеки дорожнього руху (відображені на карті жовтим кольором), загальна протяжність велодоріжок збільшиться приблизно вдвічі.

Щодо інших об’єктів велоінфраструктури, то у Львові нараховується 23 станції муніципального велопрокату NextBike, 7 інших пунктів велопрокату, 352 велопарковки та 35 веломайстерень.

На вулиці Княгині Ольги зараз будують велодоріжку протяжністю 2,48 км та ремонтують тротуари за 21 млн гривень.

Також на цьогоріч велодоріжку прокладуть від вулиці Липинського до Варшавської, звідти — до Замарстинівської та вулиці Гетьмана Мазепи, разом з ремонтом тротуарів.

Карта доступна за посиланням: map.city-adm.lviv.ua/ua/map/velo