Вівторок, 27 Вересня

У Львові виявили перший випадок захворювання на коронавірус

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

20 березня у Львові зафіксували першого хворого на коронавірус. Це мешканець Львова, який повернувся з Німеччини.

«Маємо перший підтверджений випадок захворювання на коронавірус у Львові (мешканець Львова, 1961 р.н. 13 березня повернувся з Німеччини). Інформація від головного лікаря інфекційної лікарні. Хворий здав аналізи приватному діагностичному центру після чого матеріали були відправлені до Києва. Результат позитивний. Хворого госпіталізують в інфекційній лікарні. Поліція вивчає всі контакти пацієнта», – написав у Телеграмі міський голова Львова Андрій Садовий.

Як зазначив міський голова Львова, інформацію надав головний лікар інфекційної лікарні. Позитивний результат підтвердили дві приватні лабораторії у Львові і Києві. Матеріали відправлені в Центр громадського здоров‘я України.

«Аналізи забирали 13 березня і отримали позитивний результат. На сьогоднішній день пацієнт без симптомів. У дружини аналіз негативний. Повторні аналізи пацієнту набрали і відправили в Київ. Чоловіка перевели на домашній карантин. Він чекав результатів, у нього не було симптомів. Чоловік сам звернувся в інфекційну лікарню з документальними результатами. Він здоровий, переніс хворобу», – повідомили в прес-службі ЛОДА, посилаючись на директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрія Васька.

Також за інформацією ЛОДА, чоловік – медик. У п’ятницю, 20 березня, він вперше звернувся до медиків із результатом аналізу. До цього перебував у самоізоляції.

Зараз на госпіталізації з підозрою на коронавірус у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 30 осіб. На самоізоляції знаходяться 6 осіб. У всіх пацієнтів є клінічні прояви гострої респіраторної інфекції. Стан усіх хворих – стабільний.

Реанімаційні палати готові до госпіталізації пацієнтів. Інфекційна лікарня працює в посфиленому режимі.

Загалом на Львівщині із підозрою COVID- 19 звернулося 44 особи.

Share.