Вівторок, 7 Лютого

У Львові відреставрували будинок, у якому мешкав Євген Петрушевич

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За інформацією управління охорони історичного середовища ЛМР, у 2018 році проводилися реставраційні роботи у 9 будинках. Серед завершених об’єктів — будинок на вул. Винниченка, 2, у якому мешкав Євген Петрушевич.

У 6 будинках реставрація завершена, а у 3 будинках роботи будуть продовжені цього року.

“На замовлення управління охорони історичного середовища у 2017 році було розроблено проектно-кошторисну документацію „Ремонтно-реставраційні роботи фасаду будинку — пам’ятки архітектури на вул. В. Винниченка, 2“ на суму 24,2 тис грн. Відповідно у 2018 році на замовлення нашого управління було розпочато ремонтно-реставраційні роботи фасаду. Вартість будівельних робіт становила 666 тис 934 грн. Виконавець робіт — ТзОВ „Еталон-Ком“. Роботи завершили. У 2017 році на замовлення Личаківської районної адміністрації було проведено ремонт даху будинку на вул. Винниченка, 2”, — повідомила Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища ЛМР.

За її словами, цей будинок багатий декором, багатий ліпниною і має дуже гарну балконну решітку. Євген Петрушевич жив тут 1892 до 1896 рік.

За інформацією управління охорони історичного середовища ЛМР загалом у 2018 році проводилися реставраційні роботи (ремонт даху і фасадів) у 9 будинках — пам’ятках архітектури. А саме: вул. Краківська, 34 (роботи завершено), вул. Листопадового Чину, 26 (роботи завершено), вул. Підвальна, 9, (роботи тривають), вул. М. Грушевського, 5 (роботи завершено), вул. Винниченка, 2 (роботи завершено), вул. Саксаганського, 11 (роботи тривають), вул. Т. Шевченка, 4 (роботи завершено), пл. ген. Григоренка, 5 (роботи завершено), пл. Міцкевича, 67 (роботи тривають).

У 2019 році ремонтно-реставраційні роботи заплановано провести у будинку на пр. Свободи, 11, вул. Б. Хмельницького, 56, вул. Івана Франка, 43″, — повідомили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР.