У Львові в районі Під Голоском заборонили видавати нові дозволи на будівництво

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Виконком ЛМР призупинив видачу містобудівних умов та обмежень на нове будівництво у районі району Під Голоском через критичну ситуацію з інфраструктурою в новому районі. За таке рішення 29 травня проголосували члени виконавчого комітету. Про це інформує Твоє Місто.

Як розповів під час засідання заступник міського голови з питань містобудування Любомир Зубач, детальний план території на цей район розробити та затвердили у 2013 році. З того часу у ДПТ внесли дев’ять змін. Детальний план розрахований на 26 тисяч мешканців, при чому що наразі місто видало дозволів на 18 тисяч мешканців.

До того, як район почали масово забудовувати житлом, район був переважно садибного типу й там жили 1750 мешканців.

Мешканці району останні кілька років влаштовують протести проти масової забудови району, й вимагають припинити його забудовувати без належної інфраструктури, зокрема прокладання вулиць, будівництва дитсадків та шкіл. Також мешканці скаржаться, що забудовники не виконують своїх зобов’язань щодо будівництва освітніх закладів та прокладання нових доріг.

Як пояснив Любомир Зубач, детальним планом району передбачені три школи та сім дитсадків, сквер, спорткомплекс та поліклініка. Наразі будують лише один приватний дитсадок, який забудовник має передати місту. Його будівництво затягується. На решту об’єктів або лише розробляють земельну документацію, або вже затвердили.

Тож виконком та мешканці домовились наступного тижня спільно виїхати на район, аби згодом розробити новий детальний план території, внісши зміни до зонінгу Шевченківського району.

«Ці зміни мають мати за пріоритет покращення транспортного, спортивного та рекреаційного середовища. У попередньому детальному плані ці аспекти не врахували», – сказав Любомир Зубач.

Тому виконком вирішив тимчасово не видавати нові дозволи на будівництво, а також призупинити видачу нових дозволів на внесення точкових змін у затверджений детальний план.

Мікрорайон Під Голоском розташований у Шевченківському районі міста. Загальна площа мікрорайону – 168 гектарів. Протягом останніх років цей район активно розбудується багатоповерхівками. В районі є дві повноцінні вулиці: Малоголосківська та Під Голоском. Наразі проєктують нову вулицю, що їх з’єднає.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР