Неділя, 25 Вересня

У Львові стартувала триденна акція обмеження поліетилену в супермаркетах

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

1, 2 та 3 липня у Львові триватиме просвітницька кампанія, під час якої львівські супермаркети частково відмовляються від використання поліетиленових пакетів та мають пропонувати покупцям альтернативу з багаторазових мішечків та паперових пакетів, пише Твоє Місто.

До акції вже долучилися понад 200 магазинів найбільших мереж, серед яких «Ашан», «Близенько», «АТБ», «Рукавичка», «Свій маркет», «Арсен» та «Два кроки». Акція приурочена до Всесвітнього дня відмови від поліетилену.

Цього разу до акції долучилися мережі супермаркетів «Ашан», «Близенько», «АТБ», «Рукавичка», «Свій маркет», «Арсен» та «Два кроки». Організатори відзначають успішність першого етапу акції, коли 9 квітня низка великих мереж забрали поліетиленові пакети з торгових залів.

Додамо, що окрім відмови від поліетилену, серед працівників мереж також мають провести внутрішні роз’яснення. Водночас, Мінекології також закликало українців на день відмовитись від поліетилену.

Нагадаємо, 9 листопада виконком Львівської міської ради погодив обмеження використання поліетиленових пакетів у торгових мережах міста.

Share.