Вівторок, 22 Червня

У Львові проведуть реконструкцію вулиці Пилипа Орлика: що зміниться

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ЛКП «Львівавтодор» оголосило тендер на реконструкцію вулиці Пилипа Орлика у Львові вартістю 78,4 млн грн. Про це ідеться на сайті державних закупівель Прозорро. Заявки на участь у торгах приймаються до 1 червня, а сам тендер відбудеться вже 2 червня.

Як розповіла раніше заступниця міського голови Львова з питань ЖКГ Ірина Маруняк, із липня-серпня у Львові планують капітально відремонтувати вулицю Пилипа Орлика.

На вулиці облаштують міцну щебеневу основу товщиною 17 см, постелять два шари асфальту, замінять бордюри, відремонтують освітлення й створять 33 паркомісця. Також тут збудують велодоріжку, замінять освітлення та електромережі, прокладуть новий трубопровід, замінять каналізацію.

Проєкт вулиці виготовили у ЛКП «Інститут просторового розвитку».

«Ми намагались у проєкті вирішити основну проблему. З двох смуг, що є на цій вулиці, одна занята припаркованими автомобілями, тому там ускладнений проїзд. Що найстрашніше – “швидкі”, які везуть дітей, мають замало простору, щоб швидко проїхати до лікарні. Після реконструкції дві смуги будуть абсолютно вільними», – розповів у коментарі Tvoemisto.tv директор ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід.

Паркування на вулиці облаштують у кишеньках, у міждеревному просторі та у місцях, де були газони.

Роботи розділять на два етапи й виконуватимуть упродовж 2020-2021 років. Спершу ремонтуватимуть верхню ділянку Пилипа Орлика, від вулиці Миколайчука. Натомість транспорт зможе рухатись вулицею Віри, Надії, Любові.

Share.