П’ятниця, 17 Вересня

У Львові проведуть реконструкцію простору на вулиці Тершаковців

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові  проведуть реконструкцію й таким чином облаштують новий громадський простір на вулиці Тершаковців в Личаківському районі місто та капітально відремонтують тротуари. Йдеться про ділянку від Туган-Барановського до вул. Костя Левицького. У ЛКП «Інститут просторового розвитку», яке працює над проектом, показали Tvoemisto.tv, як повинна змінитися вулиця.

Згідно з проєктом, тут облаштують двосторонню велодоріжку, розділювальну зелену смугу, встановлять вісім велостійок та антипаркувальні стовпці. Також забезпечать піднятий проїзд до будинку №1.

На оновленій вулиці будуть відпочинкові зони із лавочками, вуличними стільцями з підставкою і тими, що крутяться, та підвісними кріслами-гойдалками.

Навпроти Храму Святої Трійці УГКЦ у зеленій зоні буде відпочинкова зона із нерухомими інтерактивними елементами у вигляді прямокутників різноманітних геометричних параметрів. Проєктом також передбачили облаштування фонтану.

Саму територію освітлять, також у квітниках організують декоративне освітлення.

Вулицю озеленять, зокрема висадять барбарис, чорні сосни, китайський церцис, японську спірею та лаванду.

До благоустрою території також входитиме відновлення газонів, розміщення декоративних каменів та багаторічників уздовж припіднятого проїзду, щоб запобігти паркуванню на газонах.

Проєктанти передбачили облаштування понижуючих бордюрів та покриття для безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення.

Проєкт має пройти ще експертизу. Наразі невідомо, яка вартість будівельних робіт.

Share.