Понеділок, 8 Березня

У Львові проходить Міжнародний фестиваль художнього татуювання (фото)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

 28 вересня  у Львові стартував 9-й Міжнародний фестиваль «Мистецтво художнього татуювання», передає кореспондент Дивись.info.

Як розповів організатор 9-ої Міжнародної конвенції художнього татуювання WEST TATTOO FEST Леонід Тимошицький, у фестивалі беруть участь близько 200 учасників із різних країн Європи.

© Дивись.info

«Заявлених учасників, які беруть участь, станом на сьогодні, більше 150. Але є майстри, які привозять своїх моделей, але не заявлені, тому очікуємо більше, ніж 200 майстрів із різних країн Європи. Практично всі майстри, які тут є, вони є фахівці своєї справи та досить відомі», – зазначив організатор.

© Дивись.info

За його словами, основна мета фестивалю – ознайомити щонайбільше людей із цим мистецтвом, оскільки воно стає дедалі популярнішим у Європі.

Фестиваль тривав три дні, до 30 вересня.

© Дивись.info

© Дивись.info

© Дивись.info

© Дивись.info

© Дивись.info

© Дивись.info

Додамо, Міжнародна конвенція мистецтва натільного живопису “WEST TATTOO FEST” це масштабна подія у світі художнього татуювання та боді-арту. Вона заснована з метою підвищення інтелектуального стану розуміння та соціальної культури художнього татуювання, боді-арту в нашій країні та за її межами.

Під час проведення міжнародного проекту відбуватиметься обмін інформацією та досвідом серед відомих майстрів з різних куточків світу та України, конкурси робіт майстрів боді-арту та художнього татуювання у більш ніж 15 номінаціях, а також всім уже відомий конкурс MISS WEST–TATTOO.

Share.