У Львові продають дві елітні квартири у стилі Пшонки за більш ніж півтора мільйона доларів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові виставили на продаж дві елітні квартири у центральній частині міста із ремонтом у “стилі Пшонки”.

Оголошення розмістили 19 червня на платформах з продажу нерухомості. Загальна вартість квартир оцінюють у  1 700 000 доларів, повідомляє Форпост.

Перша квартира є п’ятикімнатною та розташована у будинку по вул. Олекси Новаківського 2/3ц. Елітна квартира має площу 220 м², а також “дорогий ексклюзивний ремонт в стилі Ренесансу” та вишукані меблі. Ціна – 1 200 000 доларів.

п’ятикімнатна квартира на вул. Новаківського

п’ятикімнатна квартира на вул. Новаківського

п’ятикімнатна квартира на вул. Новаківського

Друга квартира у схожому стилі продається за адресою вул. Паркова 2/3ц. Вона трохи менша – має 3 кімнати та загальну площу 114 м².  Її оцінюють у 500 000 доларів.

трикімнатна квартира на вул. Парковій

трикімнатна квартира на вул. Парковій

Хто є власником елітного житла наразі невідомо, але в мережі львів’яни вже встигли висміяти розкішний ремонт: “Як у музеї”, “Людовік пітнайцітий з’їжджає зі своєї резиденції, може комусь треба”, “Робити квартиру в стилі ренесансу в будинку в стилі неоготики як мінімум дивно”, “Рагулізм вищої міри”, “Можна офіс Генпрокурора переносити у Львів” пишуть користувачі у Фейсбуку.

Нагадаємо, Віктор Пшонка – колишній генеральний прокурор України, який втік з країни під час Революції Гідності і знаходиться в розшуку. В особняку Пшонки в Київській області активісти виявили небувалу розкіш, зокрема, безліч картин, ікон і позолоти.