У Львові попрощалися з Іваном Вакарчуком

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук помер у віці 73 років у суботу, 4 квітня, пише ЛМР.

Прощання відбулося камерно, оскільки в Україні оголошено карантин у зв’язку з поширенням коронавірусу. Через це у храм друзі та колеги покійного могли заходити поодинці. Правоохоронці пильнували за дотриманням умов карантину.

На львівській Ратуші вивісили банер на знак вшанування пам’яті Івана Вакарчука, а біля Львівського університету запалили лампадки.

Нагадаємо, свого часу Львівська міська рада присвоїла Івану Вакарчуку звання «Львів’янин року» (2010) за видатні досягнення в науковій, науково-педагогічній та організаційній діяльності та успішні реформи в галузі освіти.

Іван Вакарчук, за згодою родини, буде похований на Личаківському цвинтарі 7 квітня, але за участі обмеженого кола людей.

Довідка

Іван Вакарчук — український фізик, політик і громадський діяч, міністр освіти і науки України (2007−2010). Протягом 1990−2007 і 2010—2013 років був ректором Львівського національного університету імені Івана Франка. Доктор фізико-математичних наук (1980). Герой України (2007), «Львів’янин року» (2010). Заслужений діяч науки і техніки України.

Share.