У Львові поліція з пострілами затримала банду під час нападу на валютника

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні на вулиці Хоткевича у Сихівському районі затримали групу розбійників, які напали на місцевого валютника та відібрали у нього сумку з 4,5 млн грн. Під час затримання поліцейським довелося здійснити попереджувальні постріли у повітря.

За інформацією ZAXID.NET у правоохоронних органах, близько 15:00 поблизу житлових будинків №36 і 46 на вул. Хоткевича працівники управління стратегічних розслідувань поліції затримали чотирьох осіб «на гарячому» під час розбійного нападу на валютника.

Відомо, що нападники під час нападу на валютника застосували балончики зі сльозогінним газом, вирвали у нього сумку з грошима і намагалися втекти. Затриманих підозрюють в здійсненні серійних розбійних нападів.

Фото поліції

Фото поліції

Фото поліції

Фото поліції

Згідно з повідомленням Нацполіції та прокуратури Львівщини, нападників вдалося затримати одразу після скоєння злочину. Усі вони місцеві мешканці, один з них раніше був засуджений за вчинення тяжкого злочину. Під час затримання зловмисники чинили опір правоохоронцям та намагалися втекти.

На даний час встановлено, що зловмисники стежили за потерпілим, який веде господарську діяльність на території одного з місцевих ринків. За версією правоохоронців, затримані «спеціалізувалися» на розбійних нападах. Зараз прокурори готують їм повідомлення про підозри та клопотання до суду для обрання запобіжних заходів.