У Львові під стінами ЛОДА мітингують учасники бойових дій через скасування пільг у транспорті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 9 липня, під стінами ЛОДА близько 70 учасників бойових дій зібралися на мітинг, висловлюючи обурення тим, що перевізники відмовляють у безкоштовному проїзді ветеранам АТО та ООС.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький вчора заявив, що ЛОДА не давала жодного розпорядження, яке б скасовувало пільги для учасників бойових дій. Ми запитали, чому тоді у касах автостанцій не продають квитків для пільговиків, на що він сказав, що це питання до перевізників. Сьогодні ми хочемо розібратись, чия це ініціатива»,- розповів член Координаційної ради учасників бойових дій Львівщини при ЛОДА Сергій Лейченков.

За його словами, 19 березня міська і обласна комісії ТЕБ і НС своїми постановами відмінили пільговий проїзд.

У свою чергу у ЛОДА заявили, що надане законом право на пільговий проїзд скасоване бути не може.

Фото: Вголос

Фото: Вголос

Фото: Вголос

Фото: Вголос

«Звертаємо вашу увагу, що надане законом право на пільговий проїзд не може бути жодним чином скасоване рішеннями окремих регіональних комісій, відтак жодного рішення обласних комісій, в тому числі комісії ТЕБ і НС щодо обмеження чи скасування пільгового проїзду, не приймалися», – зазначається на сайті ЛОДА.

Мітингувальники ж стверджують, що 4 місяці, з часу введення режиму спецперевезень, мешканці Львова, які мають право на безкоштовний проїзд, платять.

Сьогодні у пресслужбі ЛМР також повідомили, що відсьогодні у Львові відновили пільги на перевезення, рекомендуючи обмежити час переїздів людям, які знаходяться в групі ризику, а саме пенсіонерам.

«Сьогодні на комісії з надзвичайних ситуацій прийняли рішення про відновлення пільгових перевезень у міському транспорті. Все ж закликаємо користуватись цими можливостями лише за крайньої потреби, за можливості їздити у період, коли це не заважатиме львів’янам добиратись на роботу — з 11 до 16 год», — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР