У Львові пенсіонер вигадав власний метод утеплення будівель

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові пенсіонер вигадав власний метод утеплення будівель. Чоловік каже, що він вдвічі дешевший від мінеральної вати і чудово тримає тепло. Окрім цього, захищає оселю від пожежі. Про це повідомляє журналістка Вікторія Балицька у сюжеті каналу НТН.

Костриця – лляна солома, яка залишається після виготовлення пряжі, чудово підходить для утеплення. Це довів пенсіонер зі Львова Юрій Дудикевич, кандидат технічних наук. Він переконаний, що це екологічно та не дорого, і чудово тримає тепло.

На чотири відра костриці льону потрібно одне відро вапна. Такою сумішшю обкладають зовнішні стіни будівлі. Також цей матеріал є пожежостійким.

Методом пана Юрія вже частково утеплений будинок Винниківської міськради.

Повністю завершивши утеплення стін та горища ми очікуємо, що зможемо повінстю відмовитися від газу”, – каже заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Щоб стіна краще нагрівалася та зберігала тепло потрібно обладнати її сонячними колекторами, вважає винахідник. Один колектор вже встановили на балконі.

Утеплення кострицею удвічі дешевше за мінеральну вату та пінопласт. Один квадратний метр – 400 гривень. Є лише один недолік кажуть місцеві мешканці – відтоді як утеплилися льоном, погіршав мобільний зв’язок.

Зате лляне утеплення довговічне – може служити до 100 років.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР