Понеділок, 27 Червня

У Львові оштрафували водія трамваю, який віз 33-х пасажирів

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові оштрафували водія трамваю, який віз 33-х пасажирів. Про це на засіданні виконавчого комітету ЛМР повідомила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

“Є один випадок накладення штрафу на водія трамваю, бо у трамваї було 33 особи, троє людей стояло. Відповідно, поліція зупинила цей трамвай і накладено штраф на водія”, – сказала вона.

Крім того, вона повідомила, що є проблема з приватними перевізниками.

“Угоди, які уклало АТП-1 з приватними перевізниками на перевезення, практично не діють, приватники не виходять на рейси, – зазначила Маруняк. – Виїхало приблизно 30% від загальної кількості. Вчора цей показник становив 10%. Тому надія лише на комунальний транспорт, він працює якісно і перевозить наших мешканців”.

Нагадаємо, на всій території України забороняється перевезення більше 10 пасажирів одночасно в міських трамваях, тролейбусах, автобусах та маршрутках.

Кількість людей у транспорті буде контролювати Нацполіція та Держсанепідслужба. Яким чином будуть відбуватися перевірки кількості людей у транспорті, наразі не відомо.

Share.