Понеділок, 15 Серпня

У Львові оголосили тендер на будівництво велодоріжок та тротуарів від Чорновола до Мазепи

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради оголосив тендер на будівництво велосипедної доріжки, що має з’єднати просп. В. Чорновола із вул. І. Мазепи. Відповідне оголошення розмістили у системі публічних закупівель Prozorro.

Майбутню велодоріжку прокладатимуть за таким маршрутом: просп. В. Чорновола (від вул. В. Липинського до вул. Варшавської) – вул. Варшавська (від просп. В. Чорновола до вул. Замарстинівської) – вул. Замарстинівська (від вул. Варшавської до вул. І. Мазепи). Цією велодоріжкою можна буде доїхати від Оперного театру до Брюхович.

Компанія-переможець має завершити всі роботи до 28 лютого 2020 року. При цьому вартість будівництва велосипедної доріжки не повинна перевищувати 37 729 415 гривень.

При спорудженні велодоріжки потрібно не лише прокласти спеціальне покриття, зробити розмітку, облаштувати світлофори та дорожні знаки. Переможець тендеру також повинен провести роботи з водовідведення, встановити вуличне освітлення та провести озеленення всієї території.

Як пояснив ZAXID.NET директор ЛКП «Інститут просторового розвитку», яке і розробляло проект, Олег Шмід, проектом передбачене не лише будівництво велодоріжок, а й ремонт тротуарів та будівництво кільця.

Схема кільця, яке облаштують на перехресту вул. Замарстинівської та Варшавської

“Проект «велодоріжка на Чорновола» – це умовна назва великого проекту, в якому вартість самої велодоріжки не більше третини. Насправді це великий проект, який охоплює всі тротуари, передбачає місця для паркування автомобілів, проектування платформ зупинок ГТ (громадського транспорту, – ред.), перепроектування більшості перехресть, взагалі повне будівництво кільцевої розв’язки на перехресті Замарстинівська–Варшавська. І проект охоплює, крім Чорновола, ще частину Варшавської і частину Замарстинівської”, – сказав Олег Шмід ZAXID.NET.

Схема велодоріжок на пр. Чорновола (на перехресті з вул. Панча та вул. Торф’яною)

Сам тендер відбудеться 25 лютого, свої пропозиції можна подавати включно до 22 лютого.

Нагадаємо, містобудівні умови та обмеження на облаштування велосипедної доріжки з просп. В. Чорновола до вул. І. Мазепи міськрада Львова видала у листопаді минулого року.

Загалом мережу велодоріжок у Львові прокладають вже вісім років поспіль. Протягом 2018 року у місті мали облаштувати понад 15 км велодоріжок. А до 2020 року міський голова Львова Андрій Садовий пообіцяв звести у місті 268 км велодоріжок.

Share.