П’ятниця, 30 Вересня

У Львові обрали найкращого двірника Львова 2020

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У місті Львові обрали найкращого двірника 2020 року. Ним став Мирослав Новоставський, котрий отримував таку нагороду вже у 2019 році.

Переможець отримає подарунок — подорож на двох на Святу землю, звичайно, після того, як вщухне пандемія.

Найкращого двірника Львова 2020 з перемогою привітав міський голова Львова. Андрій Садовий також подякував усім працівникам житлово-комунальної сфери, адже у цей непростий час від їхньої роботи залежить дуже багато.

«Найкращий двірник Львова 2020. Маємо хорошу традицію до Дня працівника житлово-комунальних послуг. Вітаємо найкращого двірника Львова — Мирослава Новоставського з ЛКП «Південне» у Франківському районі міста. Пан Мирослав, до речі, вже вдруге перемагає у цій номінації. Нагорода — поїздка для двох на Святу землю. Звичайно, подорож плануємо після того, як вщухне пандемія.

Конкурс повністю народний. Спочатку мешканці подали кандидатури двірників, роботою яких вони задоволені. На Гарячій лінії міста відбулося голосування. Львів’яни подали 41 кандидатуру. Приємно, що наші мешканці помічають сумлінну та важку роботу тих, хто тримає наше місто в чистоті.

Люди фізичної праці завжди заслуговують на нашу особливу увагу. Дякуємо усім комунальникам за роботу! В цей непростий час від вашої роботи залежить дуже багато. Бережіть себе”, — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як повідомили на «Гарячій лінії міста», Львівська міська рада також відзначає кращого двірника в кожному районі міста: Галицький район — Любов Крив’як (ЛКП «Старий Львів»), Залізничний район — Надія Дмухівська (ЛКП «Сяйво»), Личаківський район — Євгенія Логін (ЛКП «Господар»), Сихівський район — Галина Тихович — (ОСББ «Хоткевича»), Шевченківський район — Оксана Більо — (ЛКП «Балатон-409»). Кожен з цих переможців отримає нагоду — подорож Україною.

Нагадаємо, голосування проводилось за посередництвом Фейсбук-групи «Гаряча лінія міста Львова». Спочатку мешканці подали кандидатури двірників, роботою яких вони задоволені, потім відбулося голосування. Була подана 41 кандидатура.

Мирослав Новоставський працює двірником на вул. Володимира Великого, 117. Саме мешканці цього будинку висунули його кандидатуру на конкурс, який відбувався на сторінці «Гарячої лінії міста».

У 2018 році він виграв подорож на двох до Кракова, Праги, Відня та Будапешту і став зіркою серед журналістів. Це була його перша подорож закордон.

Share.